HAFTA SONUNA ÖZEL TÜM YAZLIK ELBİSELERDE 20% İNDİRİM!

6.08.2018

Fotoğraflarınızı Dijital Albümlere Dönüştürmek İçin Yeni Yöntem: FotokitaplarAkıllı telefonlarımız ve Profesyonel kameralarımız sayesinde artık gün içerisinde oldukça fazla bir şekilde fotoğraf çekiyoruz. Fakat bunları sürekli bir depolama belleğine atıyoruz ve zamanla unutuyoruz…
Yukarıda saymış olduğumuz bu durumun önüne geçmek amacıyla Fotoğraflarınızı Dijital Albümlere Dönüştürmek İçin Yeni Yöntem: Fotokitaplar ortaya çıkmıştır. Anılarınızı ölümsüzleştirmek ve hiçbir zaman unutmamak için oldukça kaliteli bir hizmettir.
Dijital ortamdan elle tutulabilir albümlere aktarılan fotoğraflarınız sayesinde sevdiklerinizle oldukça hoş anlar yaşayabilirsiniz. Her anınıza özel, düğün, nişan mezuniyet gibi aklınıza gelebilecek mutlu anlarınızı bu şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotokitaplar sayesinde istediğiniz sayıda fotoğraflar ekleyebilir, fotoğraflarınızın altına özel notlar düşebilirsiniz. Bu şekilde oldukça anlamlı hediyeleri sevdiklerinize verebilirsiniz.
Tamamen online bir ortamda oluşturulabilen Fotokitaplar çok kısa bir süre içerisinde adresinize kadar gelebilmektedir. Hazır tasarımların yanında kendi yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz. Kendinizin bizzat tasarlayıp oluşturduğunuz fotokitap sayesinde özel anlamlarla yüklü bir hediyeyi sevdiklerinize verebilirsiniz.
Dijital ortamlardaki resimlere nazaran daha kalıcı olan bu albümler sevdiklerinizle aranızda sıcacık bağların oluşmasına da katkı sağlayacaktır.

Fotokitap

Fotokitapların 5 Faydası

1- Anılarınızı Ölümsüzleştirirsiniz

Fotokitapların en önemli avantajları arasına anılarınızı ölümsüzleştirebilmeniz gelmektedir. Günlerce çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı depolanabilir belleklere atıyorsunuz fakat yılda 1 kere dahi bu dosyalarınıza bakmıyorsunuz. Oysa Fotokitaplar elinizin altında bulunan somut nesnelerdir. Sevdiklerinizle birlikte sıcacık ortamlar yaratabilir keyif verici anlar yaşayabilirsiniz.

2- Her Anınıza Özel Albüm Oluşturabilirsiniz

Fotokitaplar faydaları arasında her anınıza albümler oluşturabilmeniz gelmektedir. Düğün, nişan, kına, mezuniyet ve doğum günü gibi her anınızı bir albüme çevirmeniz mümkündür. Oysa dijital dünya sizlere bu konuda fırsatlar sunmaz, çekmiş olduğunuz fotoğraflar oldukça karmaşık yapıda olacağı için tekrardan açıp inceleme isteği sizde uyandırmaz. Ayrıca dijital dünyaya nazaran Fotokitap özen ile seçilmiş fotoğraflardan oluşacağı için daha eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır.

3- Bir Tık İle Fotoğraf Albümü Oluşturabilirsiniz

Bir tık ile kısa bir sürede fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde bilgisayarınız aracılığıyla yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızı bir albüme çevirebilirsiniz. Profesyonel ekipler tarafından hazırlanan bu albümlerinizi sadece 2 veya 3 gün içerisinde kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

4- Yaratıcılığınızı Konuşturabilirsiniz

Hazır tasarımlar kullanmak istemeyen kişiler hayal güçlerine bağlı olarak mükemmel denebilecek seviyelerde fotoğraf albümü oluşturabilirler. Özgün olmayı sevenlerin bir numaralı tercihi fotokitaplardır. Akıllı telefonlar ile uyumlu programlar aracılığıyla istediğiniz her yerden fotokitap oluşturabilirsiniz.

5- Fotoğraflarınızı Bir Tarih Sırasına Göre Oluşturabilirsiniz

Fotoğraflarınızı istediğiniz bir şekilde tarih sırasına göre ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz otomatik olarak dilerseniz de sizlerin istediği bir tarih sırasına göre dizilen fotoğraflar, kullanılabilirlik açısından sizlere oldukça büyük yararlar sağlayacaktır.

Fotokitap Siparişi

Anlarınızı ölümsüzleştirmek ve farklı duygular yaşamak için oluşturacak olduğunuz Fotokitaplar, oldukça uygun fiyat avantajları ile siz değerli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Fotokitap siparişi vererek benzersiz anların tadını çıkabilir sevdiklerinizi bu şekilde mutlu edebilirsiniz.
Doğum günü, kutlama, terfi, düğün, nişan, söz gibi birbirinden bağımsız anlarınızı ayrı albümlerde oluşturun anılarınızı bu şekilde canlandırın. Fotokitap siparişlerinizin istediğiniz tasarım ve modellerde çıkabilmesi için mutlaka profesyonel firmalar ile çalışmanızı önermekteyiz. Bu kurumsal firmalar aracılığıyla oluşturmuş olduğunuz fotokitap siparişi hızlı bir şekilde elinize ulaşabileceği gibi aynı zamanda kaliteli bir yapı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Zaman akıp gider ancak fotoğraflar kalıcıdır.